Ajaveebid

Новогодние мероприятия ТАГ

Defineerimata
  1. Variku maja elanikud tähistavad jõule koos Variku kooli perega ning ootavad külla teatri Ilmarine (vastutavad Anne Kaskman, Anneli Org, Tiina Kikerpill, Katryn Schumann)️;
  2. Eerika majas toimub 13.12 kl13.12 kuuse ehtimine, 16.12-18.12 piparkookide kaunistamine klassides, 19.12 kl12.00 3. advendiaja väljakuulutamine ja jõulutrall õues koos laulude, mängude, piparkookide, glöögi, õnnitlustega õpetajatelt (vastutavad Julia Trubatshova, Ellen Strohmann, Katre Maidla, Irina Kapanen, Татьяна Меринова, osalevad Hiie Asser, Marko Tiirmaa ja kõik Eerika maja õpetajad);

5.12 спортивный музей 5А

Defineerimata

Ученики 5а класса 5.12 посетили спортивный музей. Дети поучаствовали в интересной викторине о правильном питании молодежи, попробовали свои силы в разных спортивных упражнениях, смогли подержать в руках и опробовать различные экспонаты, задорно и увлекательно провели день с друзьями.

Ирина Петровна и Марья Муст.

Kodanikupäevaviktoriini kokkuvõte, 25-29.11.2019

Defineerimata
Juba 17 aastat on Eesti tähistanud novembri lõpul kodanikunädalat ja tunnustanud sel ajal tublisid Eesti kodanikke, jagatud on aumärke ja öeldud kiidusõnu hea ja hooliva kodaniku kohta. Meie koolis tähistame kodanikunädalat mitmete üritustega, üheks neist on Kodanikupäevaviktoriin.
 
Tänan kõiki novembri lõpus kodanikunädala raames  toimunud Kodanikupäevaviktoriinil  osalejaid nii põhikoolist kui gümnaasiumist. Olite tublid ja asjalikud, nutikad ja koostööaltid kodanikud, sõbralikud ja abivalmid tiimikaaslased. 
 

Lehed

Telli voog RSS - ajaveebid